Transparencë, kompetencë dhe profesionalizëm në shërbimin tuaj.
Shëndeti i dhëmbëve tuaj janë prioriteti ynë.
Mjekë, dentistë dhe profesionistë të specializuara dhe të kualifikuar  janë
në disposizionin tuaj per t’ju dhene sherbimin maksimal në të gjitha fushat e stomatologjisë. 
Stafi multidisiplinar i zgjedhur, materjalet e cilësisë së larte 
dhe pajisjet që kemi  në dispozicion garantojnë rezultate te suksesshme dhe pacientë të kenaqur.

  

Mjekët tanë
Dr. Ahmet YILDIZOGLU
Dr. Denisa Kostandini

Shiko të gjithë mjekët tanë >>

Foto Galeri

DENTAL TURK

Shërbime dentare në cdo degë

Shërbimet e Poliklinikës:

• Implantologjia

• Egzaminime Radiologjike

• Ortodoncia

• Protetika

• Pedodontia

• Kirurgjia Orale

• Zbardhimi i dhembeve

Punët tona

Shiko më tepër >>

Shërbimet tona dentare
Implantologjia
Egzaminime Radiologjike
Ortodoncia
Protetika
Pedodontia
Kirurgjia Orale
Zbardhimi i dhembeve
Departamentet
  • Departamenti i Radiologjisë
  • Departamenti i Ortodoncisë
  • Departamenti i Protetikës
  • Departamenti i Kirurgjisë
  • Departamenti i Pedodontisë
  • Departamenti i Estetikës
Cakto një takim
http://www.dentalturk.al/
Qershor 2018
Hën MAR MËR ENJ PRE SHT DJE
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301